حمل اثاث سنگین در باربری و اتوبار الوند(88795130)تخفیف ویژه

دسامبر 3, 2018
بیمه باربری

بیمه باربری و اتوبار الوند در تهران، تماس با ما|22926213|

بیمه باربری اثاث و کالاها یکی از ویژگی های مهم باربری مناسب بیمه نامه معتبر کالاست که صاحبان بار و اثاث را تا حدود زیادی از […]

حمل اثاث سنگین با باربری الوند تهران

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اثاث سنگین خود را چگونه جا به جا کنید ؟ حمل اثاث سنگین شما را چه شرکت باربری می تواند به صورت تضمینی و کاملا ایمن جا به جا کند. شما در این صفحه با باربری و اتوبار آشنا می شوید که تمام ویژگی های خوب یک باربری ممتاز را در رابطه با جا به جایی اثاث سنگین شما دارد و می تواند اثاث و کالاهاش شما را در هر نقطه از تهران بزرگ جا به جا کند.

حمل اثاث سنگینجا به جایی و حمل و نقل باربری

اتوبار و باربری الوند در تهران یکی از باربری های فعال در  تهران بزرگ و حومه آن است که وظیفه حمل و جا به جایی اثاث منازل ، شرکت و ادارات را بر عهده دارد ، این باربری علاوه بر ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاث در تهران بزرگ و حومه ، حمل اثاث سنگین شما را هم بر عهده می گیرد.

حمل و نقل اثاث سنگین شما مانند : یخچال ساید بای ساید، لباسشویی ، گاوصندوق ، بوفه های شیشه ایی و …  نیازمند توانای بسیار حمل و نقل و باربری را دارد آن ها باید با تکیه بر تخصص و تجربه خود بتوانند اثاث سنگین را ضمن رعایت تمام نکات ایمنی با نهایت دقت و بدون اسیب دبدگی کالا جا به جا کنند.

حمل اثاث سنگین خود را به باربری و اتوبار الوند بسپارید.

حمل اثاث و کالاها با بهترین تیم باربری

آیا حمل اثاث و کالاهای سنگین شما را در هنگام اثاث کشی ناراحت می کند ؟ ایا نمیدانید چگونه باید از در راهروها و راه پله های تنگ و کوچک یخچال و کالاهای سنگینتان را جا به جا کنید ؟ ایا نگران اسیب دیدگی کالاهای خود و متحمل شدن ضرر مالی هستی؟ نگران نباشد ما تمام پرسنل باربری و اتوبار الوند در تهران اینجا هستیم تا با ایمنی فراوان حمل اثاث سنگین شما را بر عهده بگیریم .

حمل ساید بای ساید در باربری الوندحمل اثاث در تهران

حمل اثاث در تهران

مشاوره با ما

تماس با ما