تجهیزات باربری
اتوبار تهران|خدمات باربری و بسته بندی|22926213|
دسامبر 3, 2018
بیمه باربری
بیمه باربری و اتوبار الوند در تهران، تماس با ما|22926213|
دسامبر 3, 2018
نمایش همه
بسته بندی باربری پونک

داشتن ابزارهای مناسب بسته بندی اثاث

ظروف خود را با بسته بندی صحیح سالم نگه دارید

این نکات مخصوص  اسباب کشی ، نگرانی‌های شما را برای جابه‌جایی شکستنی‌ها کاهش می‌دهد. به کار بردن بسته بندی مناسب برای چینی‌جات، لوازم شیشه‌ای و شکستنی‌ها می‌تواند حمل و نقل امن و مطمئنی را برای این محموله‌های با ارزش تضمین کند. اگر چیز دیگری در دسترس نباشد، هر نوع جعبه‌ای می‌تواند مناسب باشد؛ فقط مواد بسته بندی  بیشتری برای جعبه‌های نازک‌تر انتخاب کنید. جعبه‌های مخصوص حمل چینی‌جات و ظروف بهترین گزینه برای شکستنی‌ها هستند؛ البته اگر بتوانید آن ها را تهیه کنید.

چند نکته برای انتخاب مواد بسته‌ بندی:

بسته بندی های ظروف بهترین انتخاب هستند. آن‌ها از مقوا‌های قوی‌تر و ضخیم‌تری ساخته شده‌اند تا ضربه و تکان‌های حین جابه‌جایی را جذب کرده و از ظروف شما محافظت کنند. با این که اسم این جعبه‌ها از بشکه‌های چوبی گرفته شده که برای جابه‌جایی چینی‌جات از راه دریا به کار می‌رفته، امروزه شرکت‌های حمل و نقل از جایگزین‌های مقوایی استفاده می‌کنند. قیمت آن‌ها ممکن است کمی گران باشد ولی ارزشش را دارد.

اطمینان حاصل کنید که جعبه‌ها را به درستی سر هم کرده و کف آن‌ها را چشب رده باشید. فقط از چسب‌های پهن بسته بندی استفاده کنید و نه چسب‌های کاغذی و یا نوارچسب‌های معمولی. یک دستگاه چسب پهن این کا را راحن‌نر می‌کند و با یک تمرین اندک، متوجه می‌شوید که سر هم کردن آن‌ها خیلی راحت است. چسب را از پایین تا یک‌سوم دیواره‌ی کناری جعبه‌ها بکشید. یک تکه چسب هم برای محکم کردن انتهای چسب ها لازم است و سعی کنید جعبه‌ها را هنگام چسب‌کاری مکعبی نگه دارید.

می‌توانید از روزنامه برای بسته بندی می توان آن را به صورت دسته از یک جابه‌جا کننده خرید. یک دسته از کاغذ‌ها را روی میز بگذارید و با کارتن‌های دست‌ساز خود، آماده‌ی بسته‌بندی هستید. کل خانواده را در امر بسته‌بندی شریک کنید. کودکان بالای ۷ سال می‌توانند در بسته بندی کمک کنند حتی در بسته بندی شکستنی‌ها؛ البته اگر به درستی آموزش داده شوند. این کار یک ماجراجویی برای آن‌ها خواهد بود و احساس خواهند کرد در اسباب‌کشی کمک کرده‌اند.

باربری الوند

از یک بستر نرم در کف جعبه‌ی ظروف خود استفاده کنید

اولین چیزی که باید در جعبه‌ی ظروف شما قرار گیرد یک بستر نرم از کاغذ است تا محتویات جعبه را از تکان‌ها و ضربه‌های حین حمل و نقل حفظ کند. کاغذ مچاله شده بهترین حالت است و نباید از روزنامه یا کاغذ تا شده استفاده کرد. مچاله کردن قدرت ضربه گیری بیشتری را هنگام جابه‌جایی فراهم می‌کند.

هنگام استفاده از کاغذ خساست به خرج ندهید – شما به حدود ۶ اینچ بستر کاغذی در کف هر جعبه نیاز دارید. این خرده کارها در مجموع استرس  باربری را کم می‌کنند.

بسته‌ بندی بلورجات – کاغذ را در انتهای باز آن‌ها قرار دهید.

همیشه بسته بندی  جعبه‌ خود را از سنگین‌ترین و محکم‌ترین ظرف شیشه‌ای شروع کرده و با شکننده‌ترین قطعات در نیمه‌ی بالایی جعبه به پایان برسانید. برای مثال سینی‌های پذیرایی شیشه‌ای و یا لیوان‌های شیشه‌ای سنگین، می‌توانند در لایه‌های پایینی قرار بگیرند. کلید بسته بندی مناسب، استفاده از مواد بسته‌بندی در کف و بالای جعبه است و هر قطعه باید به صورت مجزا در کاغذ پیچیده شود تا بهترین محافظت صورت گیرد.

قطعه‌ی شیشه‌ای خود را روی دسته‌ی کاغذ بسته بندی  قرار دهید. با یک ورق کاغذ، درون قسمت باز ظرف را پر کنید. این کار حفاظت بیشتری را فراهم می‌کند. دو طرف دسته‌ی کاغذ را تا زده و تا بالای ظرف بیاورید. کناره‌ها را همین‌طور که هر قطعه را می‌پوشانید، به داخل تا بزنید. همیشه هر ظرف را جداگانه بسته بندی کنید. برای کریستال‌ها و شیشه‌آلات نازک، می‌توانید با تکرار همین روند آن‌ها را دو بار در کاغذ بپیچید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با ما

تماس با ما