باربری پونک – با بسته بندی اصولی اثاث| تماس 22926213-88789038|

باربری پونک در تهران

باربری پونک یکی از باربری های زیر مجموعه باربری و اتوبار الوند میباشد که با سابقه چند دهی در ارائه خدمات باربری و اثاث کشی ادارات و منازل افتخار ارائه خدمات را به شما هم استانی عزیز تهرانی را دارد . باربری پونک همواره میکوشد تا با استفاده از پرسنل باربری خدمتگذار و همچنین و کارگران خوش اخلاق و ماشین های مخصوص باربری و ابزار ها و وسایل بسته بندی مناسب ، خدمات خود را به گونه ایی ارائه دهد تا همواره آسایش و اطمینان را برای مشتری به همراه اورد. باربری پونک بهترین باربری در ناوگان باربری در استان تهران است که توانسته با نهایت ، دقت ، کیفیت ، امنیت و آرامش اثاث شما را جابه جا کند.

باربری پونک

بسته بندی در باربری پونک

اتوبار پونک با استفاده از نیروهای متخصص در باربری و بسته بندی اثاث برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها در جریان جا به جایی توانسته است در این مورد نام و نشانی را برای خود بدست آورد.

باربری پونک ، با در اختیار داشتن متخصصان باربری و همچنین بسته بندی حرفه ای و اصولی اثاث شما مانند : استرچ رپ – چسب های محکم و مخصوص بسته بندی مطمئن،پتو و موکت های مخصوص برای جلوگیری از خش برداشتن وسایل سنگین شما مانند یخچال و …، کارتون های مخصوص بسته بندی و ماشین های مخصوص میباشد . باربری پونک  این تضمین را به شما میدهد که ایمن ترین اثاث کشی را انجام دهد . پس بسته بندی اثاث خود را به باربری پونک بسپارید.

نوع و اطمینان از بسته بندی برای جهیزیه عروس نیز در نظر باربری ما میباشد و توجه خاصی به این مهم کرده ایم.

باربری پونک باربری پونک

باربری در محدوده پونک مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان ما بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می کنند.

مشاوران ما در باربری پونک با داشتن تخصص کافی در رابطه با شیوه اثاث کشی و باربری ، بسته بندی وسایل و همچنین زمان مناسب برای اثاث کشی در خدمت شما عزیزان هستند .

همچنین مشاوران ما با بروز رسانی اطلاعات خود با نیاز های روز اثاث کشی و پاسخگویی آنلاین و 24 ساعته در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما میباشد . امید است خدمات ما شما را از تمام سوالهایی که در  رابطه با باربری و اثاث کشی دارید بی نیاز کند.

باربری پونک

اگر سوالی در مورد باربری، اتوبار، وانت بار، حمل بار، اسباب کشی، اثاث کشی و هزینه باربری به شهرستان دارید هم اکنون می توانید از ما بپرسید. ما تمام پرسنل باربری و اتوبار الوند خود را متعهد به خدمت به شما میدانیم .

باربری پونک و اثاث کشی منزل و ادارات

باربری پونک پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با کادری از متخصصین مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. رضایت مشتریان از مهمترین دست آوردهای اتوبار پونک میباشد. که در طی این چند سال بدست آورده ایم و به خود میبالیم .

باربری پونک به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با ما ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. ما از آنچه که تصور میکنید ، خدمات خود را سریع و با کیفیت ارائه میدهیم.

شعبه های دیگر در باربری الوند

باربری سعادت آباد ، باربری شهران ،  باربری شریعتی ، باربری شمیرانات ، باربری جردن ، باربری مرزداران ، باربری پیروزی ، باربری تهرانپارس ، باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری میرداماد ، بسته بندی اثاث منزل

باربری پونک

باربری پونک و مدیریت زمان

باربری پونک با در اختیار داشتن پرسنل با برنامه و وقت شناس به این امر توجه کرده است که مدیرت زمان برای مشتریان بسیار حائز اهمیت میباشد . ما تمام کارهای اثاث کشی را از اول تا آخر یعنی از جابه جایی و بسته بندی و حتی چیدمان را بر اساس وقت و زمان مشخص انجام میدهد . امید است خدمات به موثع ما را مورد توجه خود قرار داده و به پرسنل متخصص ما اهمیت دهید.اتوبار پونک

چگونگی انجام بسته بندی در باربری پونک

مراحل باربری پونک شامل موار زیر می باشد:

1-در صورت تمایل مشتری برای بسته بندی ، باربری ما در اسرع متخصصان بسته بندی را به منزل شما می آورد تا وسایل شما را بسته بندی کنند.

2- بعد از انکه وسایل بسته بندی شد ماشین های در محل اثاث کشی حاضر میشوند تا اثاث شما را بار بزنند.

3- متخصص چیدمان در کامیون حضور دارد و اثاث شما بر اثاث اصول چیدمان در خاور میچیند.

4- در مقصد پرسنل باربری پونک تیلط وسایل شما را خالی میکند و با اطمینان کامل به منزل می برد.

5- در صورت تمایل مشتری متخصصان ، چیدمان منزل را برای آن ها انجام میدهند.

6- کارگران نظافتی اتوبار پونک می توانند در نظافت و گرد گیری محل جدید در خدمت شما باشند.

ما تمام توانمان را بر این مهم که کیفیت در ارائه خدمات است متمرکز کرده ایم امید است در طول این یک دهه از پس این مهم بر امده باشیم.

اطمینان در حمل و نقل، آسایش و آرامش در روز اثاث کشی با باربری ما

44352791

باربری پونک

کافیست شما به باربری پونک اطمینان داشته باشید تا ما خود را به شما ثابت کنیم

اگر قصد اثاث کشی دارید همین الان گوشی خود را بردارید و با شماره های باربری پونک تماس گرفته و با گرفتن مشاوره باربری ، شرکت مارا به عنوان خدمتگذار خود انتخاب کرده و دیگر شما ما را به اقوام و آشناهایتان خود معرفی کنید.ما قصد داریم که با انجام اثاث کشی در منزل و ادارات شما خود را به شما ثابت کرده و دیگر هزینه تبلیغات را هم  نپردازیم و به جای آن هزینه ها ، تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان در نظر بگیریم.

باربری آسان و ارزان با اتوبار پونک

با ما تماس بگیرید

تامین سلامت اثاث در باربری پونک

به سلامت رسیدن اثاث به مقصد همواره دغدغه هم استانی های عزیز تهرانی بوده است ، ما در باربری پونک خود را جای شما میگذاریم و شما را در کرده و برای این نگرانی هم راه چاره پدا کرده ایم . آیا میدانستید ما در اتوبار پونک اثاث و کالاهای شمارا از مقصد تا مبدا بیمه میکنیم؟ بله درست است ما اثاث و کالاهای شما را بوسیله بیمه نامه ایی که بین اتوبار پونک و شرکت های بیمه ایی معتبر و رسمی منعقد شده است بیمه میکنیم. پس دیگر نگران هیچ اسیب دیدگی نباشید و با باربری پونک با آرامش اثاث کشی خود را انجام بدهید.

باربری پونک

باربری الوند بار تهران – اتوبار پونک

ما تمام پرسنل اتوبار و باربری پونک با افتخار اعلام میکنیم که با اولین پروژه اثاث کشی که به ما بسپارید عاشق اثاث کشی میشوید و و دیگر با وجود شما نیاز به تبلیغ و معرفی خود نداریم چون شما معرف ما هستید.

مدیریت زمان در باربری پونک

ما در باربری الوند تهران با داشتن سیستم جامع پیامکی گسترده در میان یکایک پرسنل باربری پونک ، به محض آن که شما تماس میگیررید و درخواست اثاث کشی دارید ، سیستم پیامکی ما به طور هماهنگ زمان ، ادرس و محل دقیق اثاث کشی را برای پرسنل ارسال میکند تا در روز اثاث کشی بدون هیچ اتلاف وقتی درخدمت شما باشیم.

سیستم پیامکی جامع ما یکی  دیگر از ابزارهای مناسب باربری میباشد که در خدمت شما عزیزان میباشد.

اتوبار پونکپوشش تمام مناطق تهران

باربری پونک علاوه بر داشتن باربری در حوزه پونک در سایر مناطق تهران هم شعبه های فعال در جهت رفع نیاز مشتری به صورت سریع دارد و در عرصه باربری و اثاث کشی خدمتگذاری برتر است. اتوبار پونک با داشتن تجهیزات مناسب باربری و بسته بندی و کافی میتواند همزمان چند جابه جایی را در داخل استان تهران و خارج از استان انجام دهد و وسایل و کالاهی سنگین و شکستنی را به آسانی حمل کند و با ضمانت اثاث تحویل دهد. باربری الوند تهران با داشتن شبکه ایی فعاد در تمام نقاط تهران بهترین ها را در اختیارتان می گذارد.

 تجهیزات باربری

هرگونه اثاث کشی و جابه جایی کالاها و اثاثیه ها ، لوازم و تجهیزات خاص خود را می طلبد ، که یک از نکات مهم در تعیین کارایی و کیفیت یک باربری خوب همین فاکتور است ، باربری پونک با داشتن بهترین امکانات باربری و تجهیزات بسته بندی در سطح استان تهران ، اثاث و کالاهای شما را چه کوچک به راحتی و با تضمین سالم رساندن به مقصد انجام میدهد.

ما هرنوع اثاث و کالایی را در تمام نقاط تهران و شهرستان ها جابه جا میکنیم ، به ما اعتماد کنید.

ماشین باربریباربری پونک و تخفیفات ویژه باربری و بسته بندی

باربری پونک با درک شرایط اقتصادی موجود در جامعه تخفیفات ویژه ایی  را برای مشتریانی که خواهان خدمات باربری و بسته بندی میباشند ، جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است. شما مشتریان باربری عزیز مطمعن باشید که تمام قیمت های خدمات ما بر اثاث قیمت مصوب اتحادیه باربری تهران می باشد .

خدمات برتر باربری به عروس و داماد ها

باربری پونک در جهت رفاه حال عروس و داماد های عزیز خدمات متنوعی را در نظر گرفته است که در این میان میتوان به تخفیف های ویژه در ارائه خدمات باربری و بسته بندی مطمئن جهیزیه اشاره کرد . ما در اتوبار شهران نگرانی عروس و داماد های عزیز را برای جابه جایی اثاث و لوازم منزلشان و امکان آسیب دیدن آن ها برطرف کرده ایم و بسته بندی هایی را در نظر گرفته ایم که احتمال اسیب دیدن وسایل را تا حد صفر پایین می اورد ، همچنین باربری پونک تخفیف های ویژه ای را از لحاظ باربری و بسته بندی برای زوج های جدید در نظر گرفته است تا در این بحران اقتصادی هزینه های اضافی متوجه آن ها نشود.

خدمات باربریاتوبار پونک و پوشش کشوری خدمات باربری

یکی از وجه تمایز های مثبت و مهم هر باربری و اتوبار داشتن نیرو و تجهیزات باربری و بسته بندی مناسب است تا به تواند تمام نیاز های مشتریان عزیز را برطرف کند ، باربری پونک با دارا بودن این ویژگی مهم یعنی داشتن نیرو و تجهیزات لازم و کافی توانسته است نه تنها تمام مناطق استان تهران را پوشش کلی بدهد بلکه توانایی ان را هم دارد تا بار ها و کالاهای شما را به هر نقطه از کشور عزیمان ایران که بخواهید جا به جا کند و باربری آسان و مطمئن را به شما هدیه دهد.

خدمات باربری آسان و ارزان با باربری الوند بار تهران

تجهیزات بسته بندی

1- وکیوم های حبابدار جهت بسته بندی و جلوگیری از اسیب و خش برداشتن اثاث

2- کارتون های مخصوص بسته بندی لباس و کالاهای شکستنی

3- چسپ های چند لایه بابل رپ و استرپ

4- بسته بندی مواد غذایی فاسد شدنی برای جلوگیری از فاسد شدن ان ها در طول زمان باربری در اتوبار پونک

6- تجهیزات مناسب برای بسته بندی یخچال و تلوزیون

و سایر تجهیزات مناسب بسته بندی باربری پونک

دانش باربری

باربری پونک همواره در صدد آن بوده است تا جایی که می تواند دانش باربری پرسنل بسته بندی و حمل و نقل اثاث خود را به روز نگه دارد و ان ها را با نیاز های روز و مطابق با بهترین استاندارد های روز دنیا پرورش دهد همین مدیریت قوی و توجه به این امر باعث شده که اتوبار پونک جزو بهترین اتوبار های سطح استان تهران باشد.  در ضمن ما دانش باربری خود را با سایر باربری همکار در اشتراک گذاشته و بهترین ان ها را انتخاب کرده و در باربری و بسته بندی بکار می گیریم.اتوبار تهران

حمل اثاث سنگین با باربری

باربری پونک  با در اختیار داشتن دانش باربری و پرسنل ویژه و کار بلد توانایی بسته بندی ، حمل و جابه جایی اثاث سنگین شما مانند : پیانو ، یخچال ، گاو صندوق و سایر وسایل سنگین دیگر را دارد  و  اثاث کشی تضمینی را برای شما به ارمغان می آورد.

خدمات اثاث کشی تضمینی باربری در پونک

فقط کافیست که پروژه های اثاث کشی و جابه جایی خود را به ما بسپارید تا شرکت ما با ماشین های باربری شیک ، تجهیزات بسته بندی مناسب و کارگران و پرسنل توانا و کار درست اثاث و کالاهای شما را حمل ، بسته بندی و در هر نقطه از تهران بخواهید تحویل دهند ، باربری پونک تضمین 100% را به شما می دهد.

حمل و نقل ، جابه جایی ، اثاث کشی ، باربری در پونک ، اتوبار پونک ، بسته بندی اثاث ، حمل و نقل درون و برون شهری

مشاوره با ما

تماس با با ما