باربری ولنجک |بسته بندی اصولی(22926213) تخفیف ویژه

باربری ولنجک با شماست

امروزه باربری و اتوبار با وجود گسترش شهر نشینی و ایجاد شلوغی و به وجود آمدن فرهنگ آپارتمان نشینی رنگ و بوی جدید و متفاوتی را به خود گرفته است. امروزه باربری اگر مطابق با شرایط جدید و فعلی انجام شود باید انتظار مهارت های زیادی از شرکت باربری را داشت ، تا کیفیت باربری تامین شود. باربری ولنجک بسیار خوب با این شرایط آشناست.

باربری در ولنجک و نوع فعالیت

باربری و اتوبار ولنجک با ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاث منزل ، شرکت ها و ادارات در خدمت شما عزیزان تهرانی است . باربری ولنجک با همت و کوشش یک تیم جوان در سال 1390 از باربری الوند تهران نشات گرفته و به طور مستقل در محدوده شمال تهران و ولنجک شروع به فعالیت های باربری ، حمل و نقل ، اتوبار و… به صورت 24 ساعته و پیوسته کرد.

باربری ولنجک

ما را بهتر بشناسید؟

ما تخصصمان حمل اثاث ، کالاها و بار شما به صورت ضمانت 100% است ، ما فعال در عرصه باربری و اتوبار هستیم و مطمئنیم که شما از کار با ما پشیمان  نخواهید شد ، پس شما می توانید کار و پروژه باربری خود را به باربری ولنجک بسپارید و فقط و فقط نظاره گر ما باید تا با بهترین تجهیزات و پرسنل کار شما را انجام بدهیم.

باربری ولنجک

اتوبار و باربری الوند بار

اما در این پاراگراف و قبل از هرچیز می خواهیم در رابطه با باربری الوند بار تهران توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با ویژگی های باربری الوند و چگونگی کار آن بیشتر آشنا شوید . باربری ولنجک زیر مجموعه باربری الوند بار تهران است.

الوند بار

الوند بار یکی از شرکت های باربری فعال در تهران بزرگ است که خدمات باربری و بسته بندی را در تمام نقاط تهران و شهرستانها انجام می دهد ، این باربری در سال 1385 در تهران و با نام تجاری الوند بار شروع به فعالیت در عرصه های باربری ، اتوبار ، حمل و نقل ، اثاث کشی و بسته بندی اثاث منازل و ادارات و شرکت ها کرد.

ویژگی های باربری

  • اثاث کشی آسان و مطمئن در باربری ولنجک
  • بسته بندی اصولی
  • تماس آسان و سریع
  • بیمه نامه باربری
  • قیمت ارزان
اثاث کشی در ولنجک
مشاوره با ما

تماس با ما