باربری مرزداران | با بهترین بسته بندی| تماس با ما|22926213-88795130|

باربری مرزداران در تهران

بلوار مرزداران در منطقه در شمال غرب تهران قرار دارد و یکی از مناطق فرا منطقه ای در استان تهران به شمار می آید ، وسعت بلوار مرزداران زیاد است و ساکنان زیادی در آنجا متمرکز شده اند . همین امر اتوبار و باربری الوند را برآن داشت تا یکی از شعبه های باربری خود را در محدوده ی مرزداران با عنوان باربری مرزداران و اتوبار مرزداران جهت حمل و نقل اثاث و بسته بندی اثاث منزل و کالاهای مردم ان منطقه ایحاد کند تا بتواند ضمن پوشش دادن تمام مناطق تهران ، دسترسی آسان و سریع را برای مردم آن منطقه را به خدمات باربری فراهم کند.

اثاث کشی خود را به ما بسپارید و یکبار برای همیشه کافیست تا شما مشتری ثابت ما بشوید و مارا به دوستان و آشناهایتان معرفی کنید.

باربری مرزداران

اتوبار مرزداران و خدمات باربری

همانطور که از نام باربری پیداست کار اتوبار مرزداران در تهران جابه جایی اثاث و لوازم شرکت ها و منازل میباشد ، همچنین در صورت نیاز مشتری می تواند خدمات بسته بندی را هم به صورت حرفه ایی به مشتریان ارائه دهد .باربری مرزداران با داشتن دانش روز باربری اثاث شما از مبدا تحویل میگیرد و با ضمانت سالم ماندن آن ها را در مقصد تحویل میدهد.

باربری مرزداران ضامن اثاث شما از مبدا تا مقصد میباشد، با ما تماس بگیرید 22926213

اتوبار مرزدارانطریقه کار در اتوبار مرزداران – اتوبار و باربری الوند

شما در ابتدا با مشاوران باربری مرزداران تماس میگیرید ، سپس ما سفارش شما را تحویل گرفته و ضمن توضید دادن چگونگی انجام کار از طرف باربری مرزداران ، اگر شما مایل به ادامه همکاری بودید ما خاورهای باری خود را در اسرع وقت به محل شما فرستاده و کار توسط کارکنان حرفه ایی شرکت پیش میرود.

اگر میخواهید اثاث کشی آسان ، بسته بندی مناسب ، قیمت منصفانه و… را با ما تجربه کنید همین الان با اتوبار مرزداران تماس بگیرید.

مراحل انجام کار در باربری مرداران

1- در خواست سفارش از جانب شما

2- فرستادن کارگران بسته بندی با بهترین وسایل بسته بندی به محل چند ساعت قبل از شروع باربری اصلی

3- آمدن خاورهای شیک و مخصوص باربری مرزداران در زمان به اتمام رسیدن بسته بندی

4- چیدن بار در داخل خاورها به روش حرفه ای

4- رساندن اثاث به منزل با ضمانت و بیمه نامه باربری از جانب ما

اثاث کشی آسان و ارزان با اتوبار مرزداران و اتوبار مرزداران

اتوبار مرزداراننرخ باربری مرزداران

بابری مرزداران همواره کوشیده است تا قیمتی منصفانه را برای خدمات باربری و اثاث کشی بکار بگیرد.

برهمین اثاث تمامی نرخ ها و قیمت های خدمات ما بسته به نوع خدماتی که به مشتری داده مشود بر اثاث نرخ تعاونی باربری استان تهران میباشد. پس از خدمات ما استفاده کنید و شاهد قیمت های منصفانه ما باشید.

مثلا عواملی که بر قیمت باربری اثر میگذارند میتوان به :

تعداد خاور های مورد نیاز : هرجه خاور زیادی بخواهید هزینه بیشتر است .

نوع خاور : قیمت خاور های بزرگ با ماشین های بزرگ فرق دارد و طبیعتا ماشین های بزرگ گرانتر هستند.

تعداد کارگر : در باربری مرزداران هرچه تعداد کارگر بیشتر باشد هزینه بیشتر است.

بسته بندی اثاث : اگر مشتری خواهان بسته بندی اثاث باشد ، طبیعتا هزینه بیشتر است.

ما عاشق کار و حرفه خود و خدمت به مردم هستیم .

در دسترس و سریع

باربری مرزداران با برنامه ریزی و هماهنگی کامل و لازم در بین اعضای تیم باربری در اسرع وقت در محل اثاث کشی حضور پیدا میکند و با نهایت دقت و ایمنی بار را جابه جا میکند  و برای وقت و هزینه شما احترام قائل می شود.

باربری مطمئن مرزداران

امروزه پیدا کردن یک شرکت باربری مطمئن و ایمن از همه لحاظ در میان این همه تبلیغات پر زرق و برق مشکل شده است ، ولی ما در باربری مرزداران با رعایت تمام نکات امنیتی برای کسب اعتماد مشتری خود را بی رقیب از این لحاظ می دانیم.

نمونه ای از خدمات اتوبار مرزداران

درآوردن یک جک لیست کامل از تمام کالاهای موجود

فیلم برداری از تمام مراحل کار باربری

داشتتن مجوز از ارگان مربوطه

شعبه های باربری

باربری مرزداران جهت دسترسی آسان سایر ساکنین مناطق تهران شعبه های دیگری هم دارد که در این جا ما به تعدادی از ان ها اشاره می کنیم.

قیمت باربری تهران

منصفانه ترین قیمت ها را از ما بخواهید

باربری مرزداران میخواهد علاوه بر آن که اثاث کشی آسان را برای شما رقم بزند بلکه ، قیمت های خود را بسیار منصفانه و بر اثاث قیمت های اتحادیه باربری تهران تنظیم کرده است و قیمت های خدمات باربری و بسته بندی را بسیار منصفانه به شما ارائه می دهیم.

ضمانت کار خود در اتوبار مرزداران

ما به جرات می توانیم باربری مرزداران در تهران را جزو بهترین باربری و ایمن تری باربری های سطح استان تهران قرار دهیم که با ایجاد تدابیر ایمنی مناسب خدمات حمل و نقل و اثاث کشی را به آسانی و با بهترین کیفیت انجام می دهند. اتوبار مرزداران با داشتن بیمه نامه های رسمی باربری اثاث و کالاهای شما را دقیقا از زمان شروع اثاث کشی تا ثانیه های پایانی آن بیمه می کند تا مبادا وسایل شما در حین جابه جایی آسیب دید دیگر متحمل ضرر و زیان نشوید.

باربری مرزداران در تهران

بسته بندی اثاث منزل و … با اتوبار مرزداران

بسته بندی اصولی و مناسب همواره از شرط های یک باربری مطمئن بوده است و تا ان جا این نوع خدمات در باربری ها مهم هستند که بسیاری از عزیزان کیفیت باربری و اتوبار را بر اثاث نوع و کیفیت بسته بندی اثاث خود می سنجند. بر همین اثاث ما در باربری مرزداران به این مهم توجه کرده ایم و با گردآوری مجموعه ایی از بهترین کارگران بسته بندی ، تجهیزات مورد نیاز و وسایل بسته بندی با کیفیت در پی آن هستیم بهترین و ایمن ترین بسته بندی ها را برای شما به ارمغان اوریم.

 

تجهیزات بسته بندی اثاثیه

در این مبحث به چند مورد از وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی اسباب کشی اشاره می کنیم.

کارتن رگال دار ( مخصوص البسه)

ما در این مورد لباس های شما را با کمک این وسایل و تجهیزات بسته بندی می کنیم. و دیگر لازم نیست نگران باشید باربری مرزداران با شماستو.

کارتن پنج لایه ( وسایل شکستنی)

ما در اتوبار مرزداران و باربری مرزداران اثاث و کالاهای شکستنی شما را با کارتن های پنج لایه و ویژه بسته بندی کرده و آن ها را به طور ایمن حفظ می کنیم.

ساک رختخواب

ما برای جمع کردن رتخواب شما از بهترین و اصولی ترین روش ها استفاده می کنیم و می توانیم اثاث و کالاهایتان را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنیم.

ماژیک 

ما با ماژیکی بر روی تمام بسته بندی های شما علامت می گذاریم و محتویات درون آن ها را می نویسیم تا با احتیاط حمل شود ، باربری مرزداران فکر همه چیز را کرده است.

چسب پنج سانتی

ما از چسب 5 سانتی برای پوشش و محکم کردن بسته بندی هایمان استفاده می کنیم. بسته بندی ویژه را از ما بخواهید

بابل رب یا وکیوم نخودی و گردویی( بسته بندی وسایل شکستنی وحساس)

کارتن مواد غذایی

کارتن مخصوص کفش

 

بسته بندی در باربری

منصفترین باربری در تهران

منصفترین باربری تهران چه باربری است ؟ آیا برای شما هم پیش آمده است که بدنبال یک باربری تک نمونه و در تهران  باشید که همه ویژگی های یک باربری با کیفیت را داشته باشد ؟

ما اینجاییم تا  را به شما معرفی کنیم ، باربری مرزداران از  نگاه مردم جزو منصفترین و ارزان ترین باربری های سطح شهر تهران است که خود را خدوم ملت عزیز ایران می داند.

قیمت پایین اتوبار مرزداران هیچوقت از کیفیت خدمات ما نمی کاهد ما منصف هستیم

باربری ارزان

 

تیم باربری جوان و متخصص

تیم باربری الوند از همان ابتدای کار فعالیت خود را با دور هم جمع شدن چند جوان متعهد و متخصص در تهران آغاز کرد ، این گروه ابتدا بدلیل تازه کار بودن و  داشتن ابزار های باربری محدود فقط در تعدادی از نقاط و مناطق تهران فعالی می کردند ، اما با تکیه بر دانش کار گروهی و تجربه و انگیزه جوانی و میزان رضایت بالای مشتری های خود بسیار سریع توانستند خدمات خود را گسترش دهند و با فراهم کردن امکانات باربری و بسته بندی اثاث مجهز و پیشرفته و در خور مشتریان عزیز در سایر مناطق تهران و حومه فعالیت کنند و خدماتشان را به صورت سراسری و حتی در شهرستان ها هم ارائه دهند ، باربری مرزداران خود را خادم شما ملت عزیز ایران می داند.

barbari tehran

انجام سریع و دقیق اثاث کشی

ما همه و همه در باربری و اتوبار مرزداران در پی آن هستیم تا اثاث کشی آسان و کم هزینه را برای شما رقم بزنیم بر همین اثاث باربری مرزداران با استفاده از خاورهای نو ، مجهز ، کارگران توانمند ، سیستم ثبت سفارش 24 ساعت آنلاین ، تجهیزات به روز بسته بندی و اثاث کشی ، بیمه نامه باربری ، مشاوره رایگان اثاث کشی سرعت و دقت عمل خود را در حین انجام پروژه جا به جایی به رخ رقبایمان بکشیم.

ما ( باربری مرزداران ) چگونه کار میکنیم؟

هر باربری و اتوبار که در تهران فعالیت می کند باید طرح و نقشه ایی را برای ارائه خدمات بهتر به مشتری های خود داشته باشد ، ما در باربری و اتوبار مرزداران بر اثاث قوانین و مراحلی کلی که برای خود در نظر گرفته ایم می خواهیم اثاث کشی ها باربری ، حمل اثاث و حمل و نقل شما را انجام بدهیم در اینجا ما به ان ها اشاره ای خواهیم داشت.

ثبت سفارش توسط مشتری

مشتری خواها کار با باربری مرزداران تهران است برای همین با ما تما می گیرد .

پاسخگویی و ثبت سفارش توسط ما ( اتوبار مرزداران)

پرسنل پاسخگویی باربری مرزداران سفارش شما را گرفته و ثبت میکنند و سریعا از طریق پیامک به پرسنل باربری ارسال می شود.

فرستادن کاشناسان باربری

ما کارشناسانی را برای دریافت اطلاعاتی در باب :

تخمین تجهیزات و تعداد پرسنل مورد نیاز باربری

ما در باربری مرزاران تعدادی کارشناس را بابت به دست آوردن لیستی از تعداد کارکنان و و پرسنل لازم به همراه تجهیزات مورد نیاز را بدست آورند تا امر اثاث کشی و بسته بندی به خوبی و بدون معطلی پیش برود.

اثاث کشی در مرزداران

 

باربری و اتوبار مرزداران و داشتن بیمه نامه باربری معتبر

امروزه انجام اثاث کشی مستلزم داشتن تعهد به مشتری در قبال سالم رساندن اثاث و کالاهایشان به مقصد می باشد ، در این جا شرکت باربری باید تمام مسئولیت اثاث و کالاها را چه از لحاظ سرقت ، اسیب های عمدی و غیر عمدی و یا تصادف را برعهده داشته باشد ، برای همین باربری مرزداران برای اطمینان دادن به مشتری با شرکت های بیمه ایی رسمی و معتبر در تهران قرار گذاشته و با عقد بیمه نامه اثاث و کالاهای شما را در زمان و طول روز اثاث کشی بیمه می کند ، بیمه باربری مرزداران معتبر ترین بیمه باربری در تهران است.

بیمه باربری مرزداران

 

اثاث کشی ارزانباربری نمونه در تهران بزرگ

در ابتدا می خواهم چند سوال ویژه از شما بپرسم ، آیا می خواهید یک باربری نمونه و حرفه ایی را بشناسید ؟ شما می خواهید یک اثاث کشی اسان و بدون دغدغه را تجرربه کنید ؟ ما در پاسخ دادن به این سوالات به شما کمک می کنیم ، و بهترین و نمونه ترین باربری های فعال در تهران را به شما معرفی می کنیم،  باربری مرزداران و اتوبار مرزداران در تهران بهترین و نومنه ترین باربری هایی هستند که تمام ویژگی هایی را که باید یک اتوبار و باربری نمونه داشته باشد را دارند .

اثاث کشی مرزداران

اثاث کشی حرفه ایی را در تهران انجام می دهد ؟

بله اتوبار و باربری مرزداران در تهران علاوه بر ارائه خدمات باربری و حمل و نقل اثاث منزل در تهران و شهرستان ها بسته بندی اثاثیه منزل را هم انجام می دهد.

آیا اتوبار مرزداران بیمه نامه باربری معتبر را در باربری خود دارد ؟

اتوبار و باربری مرزداران در تهران با عقد قرارداد های بیمه ایی رسمی با شرکت های بیمه ایی معتبر و رسمی در تهران اثاث و کالاهای شما عزیزان را از همان ساعات اولیه اثاث کشی بیمه می کند و شما هم دیگر لازم نیست نگران آسیب دیدن اثاث و کالاهای خود باشید .

باربری مرزداران خدمات اتوبار شهرستان را ارائه می دهد ؟

بله اتوبار و باربری مرزداران در تهران علاوه بر ارائه خدمات باربری مناسب در داخل استان تهران می تواند اثاث و کالاهای شما عزیزان را از تهران به دورترین  نقاط تهران حمل کند.

این چنین است که اتوبار و باربری الوند بار و مرزداران بار تهران جزو بهترین های باربری در این رقابت تنگاتنگ باربری های در تهران قرار گرت و توانست از رقبای خود پیشی بگیرد .

مرزداران بار

مشاوره با ما

تماس با ما