باربری اوین | بسته بندی اصولی اثاث( 22926213)تخفیف ویژه

دسامبر 3, 2018
بیمه باربری

بیمه باربری و اتوبار الوند در تهران، تماس با ما|22926213|

بیمه باربری اثاث و کالاها یکی از ویژگی های مهم باربری مناسب بیمه نامه معتبر کالاست که صاحبان بار و اثاث را تا حدود زیادی از […]
دسامبر 3, 2018
بسته بندی باربری پونک

بسته بندی مناسب در باربری و اتوبار الوند|22926213|

داشتن ابزارهای مناسب بسته بندی اثاث ظروف خود را با بسته بندی صحیح سالم نگه دارید این نکات مخصوص  اسباب کشی ، نگرانی‌های شما را برای جابه‌جایی […]
دسامبر 3, 2018
تجهیزات باربری

اتوبار تهران|خدمات باربری و بسته بندی|22926213|

معرفی اتوبار تهران انتخاب اتوبار تهران  مناسب و کاربلد همواره یکی از مشکلات اساسی مردم بوده است ، زیرا حمل و نقل اثاث و کالاهای با ارزش […]

باربری اوین در تهران

اتوبار و باربری اوین یکی از مناطق بالا شهر تهران است که در شمال تهران قرار دارذ  ، الوند بار تهران با توجه به وسعت جمعیت در این منطقه اقدام به افتتاح یکی از شعبه های باربری خود در این منطقه کرد تا بتواند خدمات باربری ، بسته بندی ، اثاث کشی ، حمل و نقل ، جا به جایی و اتوبار را انجام بدهد. شما در هر کجای تهران هستید می توانید با یکی از شماره های ما تماس گرفته و منتظر ارائه خدمات باربری ما به طور کانلا سریع باشید.

باربری اوین

منطقه اوین در تهران و باربری اوین

اوین نام یکی از مناطق در منطقه یک تهران است که زیر نظر شهرداری منطقه 1 تهران می باشد ، محله اوین یکی از روستاهای واقع در شمبرانات تهران محسوب می شود که با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی ایمن منطقه طرفدار زیادی برای سکونت دارد و جمعیت بسیاری در این منطقه ساکن شده اند. باربری اوین در تهران هم بنابه این دلیل در این منطقه شروع به فعالیت کرد.

مناطق همسایه اوین

محله اوین تهران از شمال به درکه و ولنجک و از جنوب تهران به بزرگراه چمران تهران ختم می شود ، همچنین از غرب به سعادت آباد تهران و از شرق به محدودیه ختم می شود ، باربری اوین در تهران علاوه بر منطقه اوین در سایر مناطق تهران هم خدمات رسانی انجام می دهد.

باربری در اوین ، اتوبار اوین ، باربری در محدوده اوین ، حمل بار و اثاث منزل ، باربری به شهرستان ، اتوبار در اوین و همه و همه را با باربری اوین تهران تجربه کنید ، ما علاوه بر این خدمات بسته بندی اثاث زا به طور حرفه ایی و کانلا ایمن انجام میدهیم.

باربری اوین

و اما خدمات باربری و اتوبار اوین در تهران و حومه

ما در ادامه این بخش و صفحه به شرح وظایف باربری اوین می پردازیم و در ادامه ویژگی های یک باربری نمونه و تک را که می تواند اثاث کشی آسان و به صرفه را برای شما انجام بدهد را شرح می دهیم.

بسته بندی

بی شک اسباب کشی یکی از دلهره آور ترین کارهایی است که ما در طول زندگی خود انجام می دهیم چون اسباب هایی را جابجا می کنیم که بعضی از اون ها رو کادو  آورده اند و یادآور خاطره ی خوبی است که ما در باربری اوین ما با بسته بندی وسایل خانه ی شما جه جلوگیری از هرگونه شکستگی و خط و خش و کثیفی در زمان اسباب کشی آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان می آوریم. در زیر به بعضی از وسایل مورد نیاز در یک اسباب کشی عالی نیاز داریم اشاره ای کوتاه می کنیم.

کارتن رگال دار: جهت بسته بندی لباس های شیک و مجلسی و گرانبها جهت جلوگیری از هرگونه کثیفی و پارگی احتمالی

کارتن پنج لایه: جهت جلوگیری از هرگونه شکستگی و علی الخصوص چینی

کارتن مواد غذایی: جهت بسته بندی مواد غذایی داخل یخچال علی الخصوص مواد غذایی منجمد

وکیوم نخودی: جهت بسته بندی مبلمان ، کمد ، دراور ، عسلی . …برای جلوگیری از خط و خش احتمالی

چسب برق : جهت بستن درب کارتن ها ، دراور ، کمد و….

ساک : جهت بسته بندی رختخواب ، پتو ، ملحفه و….

و از همه مهمتر پرسنلی با اخلاق و حرفه ای که  اتوبار و باربری اوین به شما در یک اسباب کشی عالی  ارائه می دهد.

باربری

باربری و اتوبار اوین وظیفه اصلی که بر عهده دارد و مهمترین وظیفه هر باربری محسوب می شود ، حمل و نقل اثاث ، کالاها و اجسام ادارات ، منازل و شرکت ها میباشد. باربری اوین هم به امید ارائه خدمات با کیفیت باربری پا به این عرصه گذذاشته است.

مشاوره با ما

تماس با ما